Kontakt O škole Novinky Čo sa udialo Fotoalbum Kalendár Užitočné linky Počasie Rada školy Rodičovská rada

Piatok 20. 7. 2018

Narodeniny a meniny

Dnes (Piatok 20.7.2018)
Roman Gaži (I.A)
Zajtra (Sobota 21.7.2018)
Daniel Dobrotka (V.A)
Daniel Krumlovský (I.A)
Daniel Kubašiak (VIII.B)
Daniel Mužík (I.A)
Daniel Perinaj (VII.A)
Pozajtra (Nedeľa 22.7.2018)
Nela Vivien Rajčanová (III.B)
Emma Štubniaková (II.A)

Vitajte na stránkach našej školy

• Vážení rodičia, učitelia, milí žiaci,

začínajú prázdniny – čas, na ktorý sa všetci tešíme.

Chceme sa poďakovať žiakom za ich celoročnú prácu, usilovnosť, tvorivosť a reprezentáciu našej školy v súťažiach.

Vďaka patrí všetkým učiteľom, vychovávateľom, prevádzkovým zamestnancom za ich vykonanú prácu pre rast a rozvoj našich žiakov, za aktívnu účasť pri organizovaní školských podujatí, za čas, ktorý ste venovali našej škole.

Ďakujeme rodičom za spoluprácu pri výchove a vzdelávaní našich spoločn

• Do galérie Výlet z ŚKD - Banské múzeum Andrej štôlňa boli pridané fotografie.

Dňa 26. a 28.6.2018 sme navštívili Banské múzeum Andrej štôlňa. Ďakujeme p. Dušanovi Roobovi za prehliadku bane, ktorá nám priblížila ťažkú prácu baníkov od histórie až po súčastnosť. Veľmi sa nám páčilo a z bane sme sa presunuli na ryžovanie zlata. Naša cesta ešte neskončila a pokračovala na salaš Revolta, kde sme sa občerstvili čerstvým syrom a žinčicou. Návrat späť sme zvládli na jednotku. Unavení a plní zážitkov sme ich mohli porozprávať v školskom klube ostatným deťom. Školský rok sme ukončili turistikov a tešíme sa na letné prázdniny :-)

• 1. miesto - Erik Gordulič - 7.A - 27 hlasov

2. miesto - Terézia Krížová - 2.B - 25 hlasov

3. miesto - Jozef Bielik - 6.A