• Textová podstrana

• Dištančné vyučovanie prebieha od 3.11. do 5.11. a nasledujúci týždeň začína od 10.11. a pokračuje podľa pokynov až do ukončenia dištančnej výučby. Zároveň Vám zverejňujeme ako bude prebiehať vzdelávanie a to či online pomocou programu Microsoft Teams alebo zadávaním dištančných úloh. V rozvrhu sú za deň maximálne štyri hodiny a začínajú 8:00 hod., 9:00 hod., 10:00 hod. a 11:00 hod. Online vyučovacia hodina bude trvať 30 minút, je veľmi efektívne pripojiť sa aspoň päť minút pred začatím, je potrebné byť pripravený na vyučovanie. Úlohy na Vašu samostatnú prácu budete dostávať v stanovenom čase, pracujte zodpovedne a komunikujte s vyučujúcim resp. s triednym učiteľom. Prajeme Vám úspešnú dištančnú výučbu. Vedenie školy.

Rozvrh_od_19.4._-_8._a_9.rocnik_v_skole.xls

Kopie_-_Distancny_rozvrh_II.stupen_od_18.11..xls