• Priaznivci ľadovej plochy

• Srdečne ďakujeme,heart

všetkým horlivým nadšencom za vytvorenie a 100% údržbu a prevádzku ľadovej plochy na našej škole. Slúžila, nielen našim žiakom na vyučovaní, ale aj širokej verejnosti.

Veľké ďakujeme patrí za veľké množstvo brigádnických hodín p. Kirkovi Jurajoviyes

a ďalším usilovným brigádnikom, menovite p. Markovi Ľubomírovi, p. Antalovi Petrovi, p. Knappovi Svoradovi, p. Kirkovi Jurajovi ml., p.Debnárovi Ľubomírovi, p.Jurčovi Benediktovi , p.Volnovi Jaroslavovi, p. Kapustovi Milanovi yes.

Svojou prítomnosťou pri verejnou korčulovaní " aj za veľmi tvrdých podmienok" sa na nás stále usmievali aj žienky usilovné pani učiteľka Páričková Jaroslava, p. Marková Aďa, p. Kapustová Katka, sl.Kirková Veronika.

Za Vašu vykonanú prácu vám patrí veľké ďakujem.

Riaditeľstvo ZŠ