• O mne

Význam krstného mena Jana, ktoré je bežne zaužívané a má hebrejský pôvod, je zhodný s významom jej starozákonnej mužskej podoby Jochanán a znamená "Boh je milostivý". Nositeľky tohto mena sú citlivé, potrebujú mať v živote jasno, preto často rozmýšľajú a kladú veľa otázok. Vždy musia niečo hľadať, objavovať a zisťovať. Dá sa na ne spoľahnúť, vaše tajomstvá nikdy nevyzradia.

Osobnosť: Tá, čo objavuje dušu bytostí a vecí.

Netrúfam si tvrdiť, že ma  táto charakteristika dokonale vystihuje, to musia posúdiť tí, čo ma poznajú. Viem však, že v živote mám jasno - povolanie učiteľky (môj detský sen) a povolanie matky (dar od Boha), to je to, čo ma napĺňa a robí šťastnou. Verte, že ani jedno z mojich povolaní, by som nemenila!

Aprobácia: Učiteľstvo pre I. stupeň základnej školy

Ukončené štúdium: Vzdelávanie učiteľov základných škôl v oblasti cudzích jazykov v súvislosti s Koncepciou vyučovania cudzích jazykov na základných a stredných školách - Anglický jazyk

Získané osvedčenia:

• o absolvovaní cyklického vzdelávania: Motivácia a aktivizácia žiakov prostredníctvom tvorivej dramatiky na I. stupni ZŠ
          • o absolvovaní priebežného vzdelávania: Etická výchova pre I. stupeň ZŠ
          • o získanom vzdelaní s celoštátnou platnosťou: Využitie informačných a komunikačných technológií v práci učiteľa
          • o získanom vzdelaní s celoštátnou platnosťou: Príprava kvalifikovaných učiteľov I.  stupňa  ZŠ s rozšírením kvalifikácie na  vyučovanie CJ