• Projekt Programujeme s legom II

Tento projekt sa uskutočnil vďaka programu e-Školy pre budúcnosť Nadácie Orange.

• RoboCup Junior Slovensko 2019

• Tento školský rok 2018/2019 sme sa súťaže RoboCup Junior Slovensko 2019 zúčastnili už po druhý krát. Za našu školu súťažili dva tímy v dvoch súťažných kategóriách.

• Tím 9.B triedy

• Tím 9B súťažil v kategórii Konštrukcia robota podľa zadania z prinesenej stavebnice.

Členovia tímu:

Samuel Ziman (vedúci tímu), Daniel Kubašiak, Martin Slanina, Jessica Púčeková.

• Boli ste super!!!!

• Tím 9.A triedy

• Tím 9A súťažil v kategórii Robot záchranár po čiare - RescueLine.

Členovia tímu:

Martin Fodor (vedúci tímu), Marek Svitok, Jakub Mutňanský, Adam Páchnik.

• Náš záchranár po čiare

• Pozrite si krátku ukážku nášho záchranára priamo v súťažnej aréne.

• Môžete si pozrieť aj prezentáciu zo súťaže, ktorá bola prehrávaná počas prestávok v telke na našej chodbe: prezentacia_robocup_2019.pptx

Môžete si vypočuť rozhovor s účastníkmi súťaže, ktorý bol odvysielaný v školskom rozhlase v stredu 17.4.2019 na konci druhej vyučovacej hodiny: