• Projekt: Vybavenie IKT učebne 1. Základnej školy v Kremnici

• Projekt „Vybavenie IKT učebne 1. Základnej školy v Kremnici“ je schválený a realizovaný v roku 2021. Projekt je realizovaný s pomocou a zo zdrojov Európskeho fondu regionálneho rozvoja, Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky a Integrovaného regionálneho operačného programu.

Cieľom projektu a jeho hlavnou aktivitou je vytvorenie 18 klientskych staníc pre žiakov, učiteľského servera a softvéru pre centrálny manažment správy učebne informatiky na Základnej škole. Projekt žiakom základnej školy, prispeje k zlepšeniu digitálnych zručností a základnej školy na Angyalovej ulica 401/26 a výstupy projektu budú využívané denne.

Realizácia projektu je na Základnej škole v Kremnici. Odborná učebňa  informatiky bude plniť svoj účel od prvého polroka 2021/2022.

Termín ukončenia realizácie projektu je 31. 10 2021

Celkové oprávnené výdavky na realizáciu aktivít projektu: 9 908,40 €