• EU mesto budúcnosti

• Ahojte,

informujem Vás, ako som sľúbila

o výsledkoch súťaže v projekte „ Európskej únii záleží na tom, eko žijeme.“

Žiaci VI.B triedy túto celoslovenskú súťaž vyhrali!!!!

Za odmenu víťazná trieda získava výlet v RIEČKY NATURA VITA: 4 dňový pobyt pre celú triedu s ubytovaním a plnou penziou.

Pre školu sme získali dva DVD filmy o Bhutáne a Mongolsku od pána Pavla Barabáša, filmového režiséra a producenta.

Na slávnostnom odovzdávaní cien súťaže

Hľadá sa európske mesto budúcnosti, pri projekte Európskej únii záleží na tom, eko žijeme sa dňa 20.6.2012, o 10.00 hodine,

v reprezentačných priestoroch Zichyho paláca, v Bratislave,

prevzatia cien zúčastnili pani učiteľka Silvia Škaldová a spoluautor projektu za VI.B triedu Tomáš Drozd.

Ceny odovzdávali zástupcovia organizátorov projektu pán Peter Javorčík, štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky, pán Dušan Chrenek, vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku, pán Dionýz Hochel, zástupca Informačnej kancelárie Európskeho parlamentu na Slovensku a Pavol Barabáš, filmový režisér a producent.

Odovzdávanie cien sa uskutočnilo za prítomnosti médií, bolo spojené so skorým obedom.

Informácie o projekte a výhercoch sú aj na www.ekoslovensko.eu

Fotky z akcie sú v časti fotoalbum školy.

Verím, že žiaci zo VI.B triedy sú aj pre Vás ostatných žiakov vzorom a takým povzbudením, že sa oplatí byť pracovitý a trpezlivý, raz tá odmena predsa len príde J

VI.B + Silvia Škaldová