• Správanie na verejnosti

F. Správanie sa žiaka na verejnosti

1. Žiak sa vo verejných zariadeniach bistrá, reštaurácie.....) nesmie zdržiavať v spojitosti s hrou na automatoch a inými hrami, ktoré sú v týchto zariadeniach nainštalované.

2. Žiak sa môže zúčastniť filmového, divadelného predstavenia alebo iného kultúrneho a zábavného programu ak nie je program nevhodný pre školskú mládež. Večerného predstavenia sa môže žiak zúčastniť iba v sprievode  rodiča alebo ním poverenej osoby.

3. Vo večerných hodinách sa žiak zdržiava doma, odporúčané večierky:

Večerné hodiny:

I. stupeň: od 1.10. – do 31. 3........................................od 19.00 h.

od 1.4. - do 30. 9.........................................od 20.00 h.

II. stupeň : od 1.10 - do31.3..........................................od 20.00 h.

od 1.4 - do 30.9..... ....................................od 21.00 h.

4. Na školských výletoch, exkurziách, lyžiarskom, plaveckom výcviku, v škole v prírode sa žiaci riadia pokynmi pedagógov.